Jak probíhá dražba nemovitostí online?

Toužíte po rodinném domě se zahrádkou, ve kterém strávíte zbytek života? Nechcete si však stavět vlastní dům úplně od základů, protože na to nemáte čas, ani finance a spíše se přikláníte k možnosti zakoupit si již postavenou nemovitost? Proč ne! Stále se tu a tam nabízí k prodeji domy, byty apod., takže je jistě reálné si svůj nový domov zakoupit.

On-line dražba nemovitostí

Najít tu správnou nemovitost není však zcela jednoduché. Každý z vás má určitě nejrůznější nároky, které váš dům musí splňovat. Hledání toho pravého pak může zabrat spoustu času. Existuje však zcela jedinečná a nová služba, kterou spustila realitní kancelář M&M Reality. Jedná se o moderní způsob dražby nemovitostí skrze internet. Dražby nemovitostí jsou skvělou příležitostí, jak si zakoupit vysněný dům, přičemž vy sami rozhodujete o tom, kolik za něj zaplatíte. Veřejné a online dražby nemovitostí jsou oblíbené díky nízké vyvolávací ceně a právě pro vás může být tím nejlepším způsobem, jak získat nové vlastní bydlení

Průběh dražby

Skrze webové stránky www.mmdrazby.cz se můžete on-line dražby zúčastnit. Je třeba provést registraci. Tu mohou uskutečnit fyzické osoby, starší 18 let, které jsou způsobilé k právním úkonům. Dále pak právnické osoby způsobilé vykonávat podnikatelskou činnost. Po úspěšné registraci je potřeba složit dražební jistinu. Jedná se o minimální částku stanovenou dražitelem. Je to jedna z podmínek pro účast v dražbě. Vyhledáte si danou nemovitost, např. dům, byt, případně pozemek či komerční prostory, zvolíte kraj, ve kterém si přejete dražit a dáte vyhledat. Zobrazí se vám nabídka právě probíhajících dražeb nemovitostí. Kliknete na přihlásit na dražbu. Poté se můžete zúčastnit dražby tak, že vstoupíte do on-line dražební místnosti. Je na vás, jakou částku přihodíte. Konkrétní podmínky jsou vždy uvedeny u dané dražby.

Výhody on-line dražby nemovitostí

On-line dražba nemovitostí je jistě výhodná. Obsahuje nízké vyvolávací ceny, můžete tak získat velice výhodně nemovitost, kterou si přejete. Jedná se o moderní, bezpečný a rychlý způsob, jak mít nové bydlení. Dražba je výhodná nejen pro kupujícího, ale i pro prodávajícího. Pokud bude o vaši nemovitost zájem, je možné, že se vydraží za více peněž, než jste sami očekávali.

Komentáře nejsou povoleny.