strechy-nahledZákladem každého domu je střecha. Ta chrání budovu po několik generací před nepřízní počasí, a proto je velice důležité, aby byla maximálně odolná a kvalitní. Věnovat zvýšenou pozornost výběru firmy, která vám ji postaví či zrekonstruuje, se z dlouhodobého hlediska bezesporu vyplatí. Přejdete tak případným nepříjemným problémům, jež by mohly nesprávným rozhodnutím nastat.

Prevence oprav

Při zhotovení střechy je důležité se vyvarovat zbytečných oprav. Pokud dojde k nějakým problémům, může to znamenat třeba přeložení střešní krytiny nebo i úpravy celé skladby střechy. Taková dodatečná oprava střechy nevyjde zrovna lévně. Nová střecha musí být stoprocentní a kvalitní. Ušetřené peníze na začátku realizace střechy můžete investovat lepším způsobem.

Obraťte se na odborníky

Pouštět se do stavby či rekonstrukce střechy na vlastní pěst není rozhodně nejlepším řešením. Tedy v případě, že sami nejste pokrývačem, tesařem či klempířem. Projekt stavby střechy patří do rukou zkušeného projektanta a samotné práce by pak měli provést kvalifikovaní řemeslníci. Profesionál si je moc dobře vědom, co tyto činnosti obnáší a jak by měla být střecha zpracována a realizována, aby vydržela v daných klimatických podmínkách po několik let, ne-li generací.

Střecha představuje problém?

Pokud vám do domu střechou zatéká, je to více než jasné. Potřebovala by opravit, možná rovnou i vyměnit. Jestliže se chystáte stavět dům nebo se vám již začíná rýsovat, střecha přijde dříve či později na řadu. Nyní je ideální chvíle popřemýšlet, koho si na opravu, rekonstrukci a stavbu střechy najmout.

Odborný servis se vším všudy

Společnost Střechy Novák se zabývá službami na klíč, jejichž hlavní prim hrají právě střechy. Praha je město, kde tato společnost sídlí, nicméně působí i v okolí. Hlavním důvodem, proč zvolit tuto firmu je obrovské množství certifikátů, kterými disponují. Jedná se o certifikace špičkových značek Bramac, Tondach, Velux, Fischer, dřevařským ústavem a dalšími.

Střechy Novák se zabývají stavbou, opravou a rekonstrukcí střech jak pro rodinné domy, tak pro činžovní a bytové domy, kde vznikají luxusní byty. Firma ročně realizuje kolem 300 nových střech, což není rozhodně zanedbatelné číslo. V rámci střechy na klíč nabízí komplexní dodávku, včetně dalších služeb a příslušenství. Realizace probíhá v 10 navazujících krocích počínaje poptávkou, dále cenovou nabídkou, zpracováním projektu v 3D, trojrozměrnou prezentací projektu, podpisem smlouvy a pokračuje realizací krovů, klempířských prací, pokládkou kompletní střešní krytiny, dodávkou a montáží ostatních doplňků a končí předáním investorovi.

strecha1

strecha2

strecha3

Stavba i rekonstrukce střech je pro specializovanou firmu hračka. Obraťte se na tyto profesionály, ať se střecha nestane vaší noční můrou.  Spolehněte se na kvalitu s certifikací. To jsou Střechy Novák.

Uložit