Pokud se Vám líbí náš Magazín o bydlení a zahradě líbí a chcete podpořit sebe i nás, lze si s námi vyměnit zpětný odkaz.

Náš zpětný odkaz:

<a href=“https://bydleni-dnes.cz/“ title=“Magazín o bydlení“>Magazín o bydlení</a> – inspirace, rady, tipy, designové trendy v bydlení

Z hlavní stránky odkážeme na kvalitní weby, které mohou být inspirací pro naše čtenáře. Další možností je umístění v sekci Partneři, tedy na této stránce.

V případě, že máte zájem o výměnu odkazů, kontaktujte nás na:

bydleni-dnes@email.cz

Doporučujeme tyto stránky:

EM-BIOTek, Efektivní mikroorganizmy
Magazín pro muže – informace, rady a tipy, které zajímají pohodové muže.
Magazín pro ženy – informace, rady a tipy, které zajímají moderní ženy.
PRO-DOMOV.CZ – Internetový dům obchodu českých paní a dívek
Placené články – zvýší návštěvnost vašeho e-shopu nebo firemního webu, zlepší vaše pozice ve vyhledávačích a zajistí vám pozitivní reklamu.
Stylové schody – Výroba dřevěných interiérových schodišť, obkladů betonových konstrukcí a zábradlí. Možná kombinace nerezové oceli, dřeva a skla.
Stylové balkony – Alpské balkony, nerezová zábradlí, dřevěné terasy, WPC terasy a prodej surových komponent pro výrobu balkonů
Magazín o pro ženy – zajímavosti, rady, tipy pro ženy
Kata-log.cz – Katalog odkazů
On-line magazín pro každého – zajímavé články na jednom místě!
Nejen čistící prostředky
Studio bydlení Taba
Matrace, futony, polštáře

Firmy obchody a odkazy
Nové články
Zdravotní matrace – internetový obchod s latexovými, pružinovými a pěnovými matracemi
Moderní design nábytku vypovídá o vaší identitě a osobnosti. Specialisty na moderní a nadčasový design najdete ve studiu MR design.
Prodej bytů – přehledně uspořádaná inzerce bytů v různých lokalitách.
Žaluzie – Výroba, prodej a servis zastiňovací techniky se zaměřením na markýzy, rolety, všechny typy žaluzií a sítí proti hmyzu.
Kuchyně – Dodáváme skříně na míru, vestavěné skříně, šatny, kuchyňské linky na míru a zakázkový nábytek. Nabízíme bezplatné zaměření a konzultaci u Vás doma. Krátké dodací lhůty a rychlé jednání.
Zahradní nábytek – Internetový obchod s teakovým nábytkem všeho druhu. Nabízí interierový nábytek, ale také teakový nábytek na venkovní použití.
Dřevěné terasy Etoile – Stavba venkovních dřevěných teras a podlah z prvotřídního exotického dřeva. Terasy na zakázku a jejich údržba.
Koberce – Luxusní koberce s moderním designem od firmy Hronek Design s.r.o.
Koupelny fotogalerie, koupelny inspirace – V interiérovém centru MoDo v Průhonicích naleznete nabídku devíti prodejců nábytku a bytového příslušenství, kteří nabízí materiály pro vybavení koupelen, atraktivní kuchyně, sedací soupravy, jídelny, ložnice a další nábytek.
Sedací soupravy – Špičkové kožené sedací soupravy italské značky Polo Divani. Pohovky nabízíme v 18 produktových řadách.
Rodinné domy od společnosti Precis
Specializujeme se na instalace fotovoltaické elektrárny na rodinné domy a menší provozní objekty.
Specialisté na koupelnové doplňky na českém internetu. Internetový obchod www.bohemiatrade.cz nabízí tisíce položek zboží. Nakupujte nyní!
Topení levně infrapanely. Ušetřete až 40% nákladů za vytápění.
Úsporní vytápění nabízí topné panely systému vytápění HOMEHEAT.
kancelářské židle
Skleněný stolek – Společnost J.A.P. své produkty vnímá jako kompromis mezi uměleckým pojetím a praktickým použitím. Skleněný stolek je další ukázkou moderního přístupu k tématu nábytek a doplňky.
Zábradlí se sklem – Vyrábíme kvalitní nerezové zábradlí se skleněnou výplní. Svou jednoduchostí a jedinečným vzhledem zkrášlí váš interiér.
Skleněné dveře – Skleněné dveře JAP rozzáří váš interiér.
Skleněné stěny – Skleněné stěny jsou jednou z nových možností moderní architektury a bydlení.
Energetický průkaz, průkaz budovy, štítek budovy – Zpracujeme energetický průkaz a štítek budovy. Nabízíme diagnostiku budovy včetně stavebního posudku pro rekonstrukce, navrhneme způsob optimalizace.
Okna značky OTHERM jsou vyrobena výhradně v České republice v pěti specializovaných výrobních závodech. Značka Otherm poskytuje zákazníkům ke každé zakázce i Certifikát garance původu.
Plánujete rekonstrukci? Hliníková okna můžete vybírat na www.artokna.cz. Od jednoduchých hliníkových oken až po složité hliníkové konstrukce fasád.
V našem eshopu sortiment dětské povlečení znamená pestrost nabídky. Různé potisky, barvy a provedení.
Zařizujete dětský nebo studentský pokoj? Zkuste nás navštívit a vybrat si z naší nabídky potřebný dětský nábytek.
Prodáváme nábytek. Věříme, že si u nás vyberete.
Kvalitní sedací soupravy z Itálie – kožené, moderní a rohové ve vysoké kvalitě.
Suprafort – dětské sportovní a zábavní sestavy neboli domácí prolézačky. Opravdové sportovní hřiště u Vás doma s jednoduchou montáží a na minimální ploše. Inspirace pro dětsky pokoj. Zábava, sport a zdraví.
Pokud chcete pořídit nový nábytek, navštivte nákupní centrum Levné nákupy-net. Bohatý sortiment zahrnuje nábytek, kuchyně, sedací soupravy, obývací stěny, dětské postýlky a nepřeberné množství dalšího zboží pro dům i zahradu.
Nábytek
Tng-Air tepelná čerpadla
Sháníte spolehlivou realitní kancelář v Prostějově? Obraťte se na profesionály z Reality Naděje!