OLYMPUS DIGITAL CAMERARádi byste si na zahradě vytvořili místo k relaxaci, kde budete ochráněni před slunečními paprsky a nepříznivým počasím? Zároveň však chcete, ať je vzdušné, abyste mohli pozorovat krásy zahrady a měli výhled do zeleně? Pořiďte si altán, který vám přesně takové možnosti nabízí.

Každý z nás potřebuje odpočívat a načerpat novou energii. Najít si chvilku pohody v uspěchaném pracovním týdnu pobytem třeba právě v zahradním altánu je skvělou představou. I vy máte na dosah změnit představy v realitu. Taková relaxace někde na zahradě vždy byla a bude oblíbená. Oddejte se chvílím odpočinku s rodinou a přáteli a užijte si venkovní pohodu na čerstvém vzduchu.

Kam se zahradním altánem?

Před výběrem zahradního altánku je potřeba se rozhodnout, kde jej umístit. Někdo upřednostní tu nejkrásnější část zahrady plnou bujné vegetace a kvetoucích rostlin, jiní dají přednost nějakému koutku na konci zahrady. Místo vyberte pečlivě a zvažte, kde se bude nejlépe vyjímat s ohledem na váš dům i zahradu. Velice pěkně vypadá v blízkosti vodní hladiny, čili např. u jezírka nebo rybníčku. K modernímu domu se hodí více jednoduché altány, k romantické zahradě si můžete dovolit i něco stylovějšího.

Jaký materiál zvolit?

Při rozhodování o nákupu zahradního altánku je nutné zvolit materiál. V případě, že hledáte ten nejlepší, rozhodně preferujte dřevo. Dřevěný zahradní altán dokonale splyne s rázem každé zahrady, což je oproti altánům z plastu, hliníku nebo jiných kovů velkou výhodou. Dřevěná konstrukce vypadá velmi přirozeně a plusem je výběr z různých odstínů a typů dřeva.

Jaký zahradní altánek pořídit?

Zahradní altánky mají čtvercový či obdélníkový tvar, narazíte také na šesti či osmiboký půdorys. K dostání jsou varianty zastřešené i nezastřešené. Řešení konstrukce může být velmi variabilní a typy stěn na altánu lze různě kombinovat. Kupříkladu jedna stěna může být plná, ostatní volné, s mřížkami nebo třeba prosklené.

Velice povedené, vysoce kvalitní a stabilní dřevěné zahradní pergoly a altány pořídíte u firmy Delta Svratka, jež se zabývá touto problematikou. Dodají vám bytelnou dřevěnou konstrukci na základě vámi vybraného typu. K dispozici je několik základních druhů pergol od řady Standard, Standard ke zdi domu, Klasik až po Grand. Všechny modely jsou precizně zpracované, důraz se klade na kvalitu a každý detail.

Pergola Standard
Pergola Standard
Pergola Standard ke zdi domu
Pergola Standard ke zdi domu
Pergola Klasik
Pergola Klasik
Pergola Grand
Pergola Grand
Altán Pavilon
Altán Pavilon

Tyto typy lze dále upravovat a doplňovat o další prvky. V případě potřeby vám vyrobí altán i v jiných rozměrech, než v nabízených velikostech. Oceníte dopravu po celé ČR zdarma. Zdarma je rovněž montáž, takže si nebudete muset lámat hlavu s jejím sestavením. Delta Svratka váš altán vyrobí, přiveze, smontuje a vy si už jen budete moci vychutnávat tu úžasnou pohodu v soukromí.

Publikováno v kategorii: Zahrada