thumb_obzor_decente_dreveny_vypinacV současné době se při zařizování interiéru klade důraz na sebemenší detaily mnohem více, než tomu bylo v minulosti. Pravdou je, že na detailech se pozná, jaká atmosféra z místnosti sálá. Jedním z takových prvků jsou bezesporu vypínače a zásuvky, které najdeme v jakékoli budově, domě i bytě. Možná se při jejich nákupu ani moc nepozastavujeme nad tím, jaké by vlastně měly být. Jenže právě tyto, na první pohled nenápadné a praktické doplňky, mohou dodat vašemu domovu správný šmrnc.

Zásuvky a vypínače jsou v provozu každičký den. Bez jejich funkce se v žádném případě neobejdeme, i přesto je velmi málo vnímáme. Vlastně je ani za důležité nepovažujeme, ale opak je pravdou. Nejen, že nám permanentně slouží, ale mohou plnit i estetickou úlohu. V tomto směru nemusíte kupovat obyčejný nudný vypínač, jaký mají všichni. Buďte originálnější!

Styl, elegance, funkčnost i trendové odstíny vypínačů

Designové vypínače a zásuvky lze pořídit v pestré plejádě barev respektující nejnovější trendy, od jemnějších světlých a pastelových odstínů, přes syté barvy v teplých tónech, až po šedou a černou. Seženete také dřevěné dekory. Tyto interiérové doplňky se vyrábí z moderních materiálů, jako jsou dřevo, keramika, kov, sklo, plast apod. K dostání jsou stylové kousky, které se hodí do všech interiérů. V obývacím pokoji může být použit minimalistický vypínač, v dětském pokoji v hravém a veselém provedení. Moderní zásuvky a vypínače myslí na design a nabízí i nejrůznější funkce, jako je možnost regulovatelnosti – tzv. stmívání, jsou napojeny na termostat apod.

Jaké vypínače se hodí k vám domů?

Jelikož není tyto prvky jednoduché vybrat a lze si těžko představit, která varianta bude tou správnou volbou, vyvinula firma OBZOR Zlín užitečný konfigurátor. Skrze online aplikaci si můžete vyzkoušet vypínače před nákupem přesně na vašich zdích. Určitě tuto možnost využijte. Vyzkoušejte si, jaký nový nádech by díky těmto vypínačům a zásuvkám mohla získat vaše domácnost. Navštivte stránky www.domovnivypinace.cz.

Inspirace ze světa moderních vypínačů

Pro inspiraci jsme zavítali na stránky české firmy OBZOR Zlín, která se výrobou designových zásuvek a vypínačů zabývá. Nabízí opravdu propracované, vkusné a nadčasové výrobky, na kterých spolupracuje s interiérovou designérkou. Řady Decente, Variant, Elegance najdou svém místo ve všech stylech interiérů. Na své si přijdou i příznivci luxusního designu v nové kolekci RETRO, kde lze vybírat vypínače spojující moderní minimalismus a vintage estetiku.

Vypínače z řady Decente
Vypínače z řady Decente
Vypínače a zásuvky z řady Retro
Vypínače a zásuvky z řady Retro

Doporučení: Pokud se chcete dozvědět více informací o jednotlivých řadách, klikněte zde: Vypínače OBZOR

Uložit