dílenské skříně1Bez ohledu na to, zda se jedná o domácí dílnu nebo profesionální výrobní prostory, potřebuje mít každý kutil či pracovník pro ruce potřebné vybavení. Dostatek úložného prostoru na veškeré toto náčiní je tedy základem každé dílny. Oblíbeným a zaručeným řešením jsou dílenské skříně, které jsou ideální také z bezpečnostních důvodů. Nabízí vysoký komfort, navíc udrží dílnu v celkovém pořádku. Pokud i vy hledáte vhodné úložné prostory pro nespočet nářadí, pomůcek a pracovních nástrojů, pak pro vás máme několik cenných informací.

Jaký materiál je do dílny nejvhodnější?

Z hlediska variant lze na našem trhu sehnat dílenské skříně zejména ze dřeva, plechu nebo kovu. Nábytek ze dřeva má bezesporu své kouzlo, nicméně po praktické stránce není zrovna nejvhodnější. Do dílen a výrobních provozů se mnohem více hodí plechová skříň, kovová nebo kombinace kovu a plechu. Tyto materiály jsou jednoznačně méně náročné na údržbu. Mezi další výhody plechových a kovových skříní se řadí také variabilita, dlouhá životnost, snadné používání, vysoká odolnost vůči mechanickému poškození, pevnost, stabilita či vysoká nosnost polic.

Potřebujete vybavit celou dílnu? Žádný problém!

Jedna skříň na nářadí vám nebude stačit? Zařiďte si celou dílnu. Stylově! Ač se může zdát, že na vzhled není třeba klást takový důraz, opak je pravdou. Jistě se mezi vámi najdou takoví jedinci, kteří chtějí mít i svou dílnu krásně sladěnou. Pro takové případy doporučujeme vybírat z ucelených a kvalitních sestav dílenského nábytku. Tyto sestavy poskytnou velice kvalitní pracovní podmínky a zajistí potřebnou bezpečnost, která je při práci důležitá. Skříň na nářadí, pracovní ponk, stolek, vozík, zásuvková skříň, šatní skříň, to vše můžete mít v jednom celistvém stylu.

Kde pořídit dílenské skříně?

V rámci daného sortimentu můžete narazit na různé varianty provedení dílenského nábytku. Chcete-li se vydat cestou kvality, pak se obraťte na profesionály v oboru – společnost POLAK CZ s.r.o. Jedná se o tuzemskou jedničku s moderními závody, jež disponují automatizovanými výrobními linkami. Díky vlastnímu vývojovému oddělení přináší neustále lepší a modernější řešení pro vybavení dílenských prostor. Zejména také proto má tato společnost nejširší sortiment dílenského nábytku v ČR, který je navíc vzájemně kompatibilní a vhodný pro libovolné provozy a dílny.

Právě zde si můžete pořídit nejen dílenské skříně, ale veškerý dílenský nábytek, včetně různého příslušenství a doplňků. Většinu částí nábytku lze rovněž jakkoli přizpůsobovat a kombinovat.