Velikonoční svátky letos připadají na druhou polovinu dubna, takže se zdá, že jsou ještě relativně daleko. Jenže čas plyne rychle jako voda, ani se nenadějeme a zanedlouho už budeme naše příbytky zdobit vajíčky a kraslicemi, jarními květinami a větvičkami, zajíčky, kuřátky apod. I vy z Velikonoc máte nejraději právě onu veselou a zářivou atmosféru, kterou velikonoční atmosféra do našich domovů přináší? Navíc se rádi inspirujete trendy a sledujete, jaké nové dekorace by mohli vaše příbytky oživit a zútulnit? Nabízíme vám tipy na velikonoční prvky, jež si rozhodně zamilujete.

Velikonoce mají být především hravé, veselé a barevné. Letos si přijde na své opravdu každý. Potěšíme příznivce klasických jarních barvech, ale i ty z vás, co chtějí zůstat u bílého, neutrálního základu. Hitem je možná překvapivě lesk s méně tradiční zlatou kombinací.

Dekorace ve veselých odstínech

Ačkoliv mohou být trendy jakékoliv, z módy nikdy nevyjdou tradiční barvy. Klasiku zastupuji výrazné i jemné pastelové odstíny žluté, zelené, červené, modré a růžové. Velikonoční dekorace v těchto tónech vždy vnesou do domácnosti optimistickou náladu.

S figurkami zajíců v typických velikonočních tónech bude každé bydlení ihned veselejší.

Zvolit můžete výraznější, tak tlumenější variantu.

Neutrální bílá mé své kouzlo

Bílá barva je v posledních letech jednou z nejoblíbenějších a není se čemu divit. Její čistota, něžnost a neutrální charakter se hodí do jakéhokoliv interiéru a exteriéru. Skvěle se kombinujete s jakýmkoliv jiným tónem. Bílé dekorace jsou zkrátka vděčné, nikdy nepůsobí kýčovitě a na Velikonoce mohou být vítanou změnou.

Zajíc v bílém provedení vypadá velmi moderně a je zajímavým dekorativním prvkem. Postavte jej jednoduše na poličku či na nějaký ozdobný tác na stůl.

Vylaďte si vstup do domu nebo bytu tímto bílým, originálním věnečkem. Vítejte hosty krásnou a stylovou dekorací.

Hit letošních Velikonoce – zlatá a lesk

Za zcela novou barvu, kterou bychom s Velikonocemi nejspíš vůbec nespojovali, lze považovat zlatou. Ta se u velikonočních dekorací stále více prosazuje a není už jen barvou Vánoc. Experimentovat s ní můžete i během nejpestřejších svátků v roce a troufáme se říct, že tyto doplňky působí velmi luxusně a trendově. O to více v kombinace s leskem.

Dekorace ve zlatém lesklém tónu s rytinou v bílém matném odstínu jsou dočista exkluzivní.

Jestli chcete mít letošní velikonoční výzdobu podle nejnovější trendů, pak musíte pořídit právě tyto kousky. Úžasné jsou nejen kraslice, figurky, ale třeba i zlaté plastové květináče, které využijte k aranžování slavnostních kompozic.  

Z nabídky velikonočních dekorací je rozhodně z čeho vybírat. U specialisty na tyto interiérové a exteriérové doplňky si nejde nevybrat. Letošní sortiment je úžasný, moderní, stylové a IN. Zavítejte na web www.harasim.info a udělejte si luxusní velikonoční výzdobu. Každý zde najde takové doplňky, kterou budou korespondovat s vašim vkusem.