O bydlení ve vlastním sní spousta lidí. Naštěstí existují developerské projekty, které staví komfortní rezidenční domy a přibližují ideální místo pro život. Jinak to není ani s byty Praha 3 od společnosti Metrostav Development.

Developerský rezidenční projekt, novostavby Praha 3, je situován v příjemné moderní lokalitě. Metrostav staví nové byty Praha výhradně v atraktivních oblastech, jež nabízejí dokonalou občanskou dostupnost a vybavenost, ale i blízkost přírody. Nové byty u parku na Vackově nejsou výjimkou. Najdete je, co by kamenem dohodil od parku Židovské pece a srdce hlavního města.

Byty pro všechny generace

Novostavby Praha Žižkov/ Vackov se nacházejí na ulici Malešická. Skládají se z jedenácti rezidenčních domů s 272 byty Praha a dvěma ateliéry 1+kk až 5+kk. Etapa je volným pokračováním na realizované objekty kolem ulice Olgy Havlové, Rixforfská a Na Vackově. O nadčasový vzhled budov se postaralo studio MS Architekti. Nové byty Praha vyhoví náročným požadavkům rodin s malými dětmi, starších párů i single jedincům.

Návrh interiéru obývacího pokoje v domě R
Návrh interiéru bytu v domě E

Na Žižkově se dobře žije

Horní Žižkov patří k rychle se rozvíjejícím lokalitám, které si však zachovávají svou tvář. Nové byty Praha jsou tedy vhodné pro mladou i střední generaci a všechny, kteří milují komfortní a prosluněné bydlení. Byty jsou vzdušné, prakticky a esteticky zařízené. Některé mají předzahrádky, balkony, lodžie či střešní terasy. V okolí rezidenční čtvrti najdete obchody, školy a školky, sportovní zařízení, banky a park Židovské pece.

Vyberte si novou domovinu

Podívejte se na novostavby Praha od developera Metrostav Development a vyberte si ideální bydlení pro svou rodinu. Pokud vám nevyhovují byty u parku na Vackově, mrkněte se jiné projekty. Možná vám padnou do oka moderní byty Malešický háj v Praze 10, Vysočanský mlýn v Praze 9 anebo Vilapark Klamovka na Smíchově.